В КЗ «Криштопівський ліцей» триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». З метою виховання  свідомого ставлення до власного здоров’я та здоров’я суспільства як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження та зміцнення фізичного та психологічного стану учнів, психологом Щербак Н.Ф. 4 грудня проведено тренінг «Скажемо насильству-STOP!» Були використані вправи «Павутинка привітань», «Гора очікувань», «Асоціації», «Мізковий шторм», «Помічник», «Марафон». Проведено практикум «Аналіз ситуації» для того, щоб діти не стали жертвами насильника та самі не були агресорами. В ході заходу були використані психологічні притчі «Скільки  важить сніжинка», «Усе в твоїх руках».