«День Соборності України – перспективи назавтра» у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

З нагоди цього свята в школі проведено годину спілкування «День Соборності України – перспективи назавтра», яку підготували учні 8 класу разом з педагогом-організатором Мороз М.В.

Проведений  захід сприяв вихованню в учнів  національної свідомості , глибокої поваги та любові до Батьківщини, формуванню рис громадянина української держави та пробудженню  інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.