День Соборності України в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 22.01.2020 14:45

22 січня в Україні традиційно відзначають День Соборності. Вшанування цієї дати надзвичайно важливе у вихованні молоді. Учні мають розуміти значення боротьби за територіальну цілісність нашої Батьківщини.

Проведення тематичних заходів – дієвий спосіб ознайомлення учнів зі значенням Дня Соборності.

Ільченко С.Ф., вчитель історії, провела історичну вікторину з учнями 8-10 класів, яка повернула дітей на годину в часи давно минулих літ.

Діти відчули себе щасливими та достойними нащадками тих, хто боровся за єдність України, адже наше село має історію, яка сягає в глиб віків – це 30-ті роки ХVІІ ст.

Учні 4 класу разом із класним керівником Бакай Т.І. намалювали тематичні малюнки на тему «Україна єдина - Україна одна»/