Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської Районної Державної Адміністрації

На базі Близнюківської ЗОШ відбулися показові об’єктові навчання із залученням спеціальної пожежної техніки

14 листопада 2017 року на базі Близнюківської загальноосвітньої школи I-III ступенів за участю заступника голови районної державної адміністрації Олени Вікторівни Ляпкало, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Леоніда Володимировича Бондаренка, рятувальники Близнюківського районного сектору ГУ ДСНС України у Харківській області, провели показові об’єктові навчання із залученням спеціальної пожежної техніки.

У навчаннях були задіяні 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки ДСНС та особовий склад сектору.  Спочатку навчань були практично відпрацьовані заходи з евакуації учнів та працівників навчального закладу (умовна пожежа в одному з класів) за сигналом «Увага, ПОЖЕЖА!» із приміщень на вулицю.

Рятувальники продемонстрували присутнім тактико-технічні можливості спеціальної пожежної техніки, з подачею компактних струменів води з двох ручних стволів та лафетного ствола від пожежної автоцистерни. Також вогнеборці показали, як швидко можна загасити пожежу за допомогою різних типів вогнегасників та провели практичні заняття з учнями школи.

Після проведення першої частини навчань інспектори ДСНС провели теоретичну лекцію для учнів та працівників школи щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти та у побуті.« повернутися до списку новин