У Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи в яких взяли участь здобувачі освіти 1- 11 класів

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Це свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, 11 жовтня у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи в яких взяли участь здобувачі освіти 1- 11 класів. Діти відвідали Добровільську сільську раду та привітали воїнів АТО.

Учні 1-7 класів провели уроки мужності.

Цікаві спортивні змагання для учнів 1-4 класів провели вчителі початкових класів.

Ковалевський Євген Михайлович підготував спортивні змагання між учнями 5-9 класів.

Особливо запам’яталися  змагання з настінного тенісу між учнями школи. Переможці були нагороджені грамотами.