Зустріч з воїном-інтернаціоналістом «Обпалені війною. Афганістан» Верхньосамарська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Саме пам’ять ті страшні події афганської війни зібрала всіх у актовому залі нашої школи на зустріч із воїном-інтернаціоналістом, нашим земляком, Ботузовим Віктором Вікторовичем. Зі щемом і сумом лунали в тиші залу слова про ту далеку війну з вуст учнів. Присутні переглянули цікаву відеопрезентацію «Ті спогади, то вічний серця біль». На екрані кадри бойових операцій змінювалися портретами молодих хлопців у військовій формі. Всі присутні на заході висловили глибоку шану воїнам-інтернаціоналістам, повагу до їх мужності. Побажали щоб життя їх було наповнене щастям, здоров’ям і впевненістю в завтрашньому дні.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих воїнів-афганців. Віктор Вікторович розповів учням про почуття патріотизму і справедливості, силу волі й благородство, які треба виховувати з дитинства. Побажав сумлінно навчатися, поважати батьків і вчителів, бути справжніми патріотами, а головне  - мирного неба усім нам.