Осінній бал “Королева осені” в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 27.10.2018 16:40

Якщо в календарі немає свята, а за вікном осінь, то потрібно придумати своє маленьке свято і відзначити його, а інакше буде зовсім невесело. Ось і у нас в школі пройшов осінній бал у вигляді конкурсної програми, де визначали «Королеву осені - 2018» серед учениць 9 класу.
         Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які повинні були допомогти журі визначити королеву осені. Всі учасниці старанно підготувались до конкурсу та вразили гостей та суддів своїми образами у самостійно виготовлених сукнях. Кожна конкурсантка отримала титул у номінації «Міс граційність», «Міс стильність», «Міс чарівність». Переможницею стала учениця 9 класу Марченко Ольга.

Під час конкурсу глядачам також представилась можливість позмагатись. Свято пройшло у атмосфері краси та особливого, осіннього настрою!