В Близнюківському закладі дошкільної освіти №1 "Теремок" 19 грудня  відбулося свято -  День святого Миколая

Дата: 19.12.2017 17:05

В Близнюківському закладі дошкільної освіти (ясла -садок) №1 "Теремок" Близнюківської селищної ради 19 грудня  відбулося свято -  День святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров'я собі  та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо  різка? Бо чемні діточки обовязково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. В нашому  закладі всі діти були чемними весь рік і тому всі, без вийнятку, отримали подарунки. А подарунки їм привезли разом з Миколаєм голова Близнюківської районної державної адміністрації Анатолій Федорович Калашник,  голова районної ради Володимир Вікторович Бреус, заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Ляпкало Олена Вікторівна, та начальник відділу освіти, молоді та спорту Бондаренко Леонід Володимирович. Всі були задоволені привітанням та подарунками.