Святий Миколай завітав до Олексіївської школи

Дата: 20.12.2018 18:11

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

Святий Миколай завітав і до нашої школи. Вчитель зарубіжної літератури Гнатко Аліна Сергіївна провела чудовий святковий захід «Миколай, Миколай ти до нас завітай» з учнями 4 класу. Але яке ж свято без гостей? Діти запросили наймолодших учнів школи – 1 клас. Захід супроводжувався піснями, загадками  та подарунками від Святого Миколая.