Дата: 24.12.2019 18:13

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

Цікаво та весело пройшла чудова вистава “Миколай іде до нас” в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. А Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул. Адміністрація школи висловлює подяку Климбовському Віталію Ігоревичу за чудові, такі бажані солодкі подарунки для дітей.