Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 2020

З 2.11.2020 по 9.11.2020 в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості  відбулася виставка робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка проводиться з метою розвитку творчих здібностей  та широкого  залучення дітей молодшого шкільного віку до технічної творчості.

За підсумками роботи  журі, згідно з критеріями оцінювання, визначено переможців, які  нагороджені Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА:

• «Потяг здоров’я», колективна робота учнів 2 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  керівник: Мірошниченко Т.Я.
  • «Казковий будинок»,  Головаш Дарина, учениця  Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Кременчуцька В.В.
  • «Веселий потяг»,  вихованці гуртка «Декоративно - ужиткове мистецтво»  Близнюківського БДЮТ, керівник: Таран І.М.
  • «Прикраса», вихованці гуртка «Декоративно - ужиткове мистецтво»   Близнюківського БДЮТ, керівник Мороз Т.С.
  • «Хатинка на курячих лапках», колектив учнів 2 класу Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ступенів  керівник Мороз Т.С.
  • «Українська хатинка», Борецький Данило, учень  КЗ «Криштопівський ліцей» керівник: Лук'янченко Н.В.