Літературно-музичний захід «Осінні етюди» в Олексіївській ЗОШ

Дата: 12.11.2019 19:13

Вже другий рік поспіль Гнатко Аліна Сергіївна, вчитель зарубіжної літератури Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проводить літературно-музичний захід «Осінні етюди». Діти декламували вірші відомих українських поетів, які неодноразово писали про осінь, відтворюючи її неперехідну силу та нетлінну красу. Ліна Костенко, Євген Гуцало, Наталка Позняк, Анатолій Качан, Іванна Блажкевич та Олена Роговенко – люди з чарівною тонкою душею. Сьогодні звучали їхні вірші. Вони надзвичайні, мелодійні, милують слух і надихають на творчість. Також звучали пісні українських виконавців: Оксани Білозір, Михайла Хоми, Віолети Костенко та Іво Бобула. Всім гостям свято дуже сподобалося. У дітей виникло ще більше бажання берегти природу і милуватися її неповторністю.