ДЛЯ УЧНІВ ДОБРОВІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОВЕДЕНО ПРОФЕСІОГРАФІЧНУ ЕКСКУРСІЮ

Дата: 11.04.2019 19:21

10 квітня 2019 року фахівці відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ організували та провели для учнів 8-10 класів Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. професіографічну екскурсію. Долучилося 15 школярів. Відвідали молочну ферму підприємства СТОВ «Лан», яка налічує близько 200 голів великої рогатої худоби. Учні знайомилися з професіями зоотехнік, дояр та тваринник, цікавилися можливостями сучасного виробництва молока. Школярі побачили, в яких умовах утримуються тварини та як за ними доглядають, дізналися, як працюють доїльні апарати. Учні ділилися враженнями від екскурсії, спілкувалися з працівниками ферми та дійшли висновку, що робітничі професії надзвичайно важливі в наш час.У майбутньому школярі мріють побудувати модернізовані тваринницькі комплекси.