Новорічні свята у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 23.12.2018 21:14

Дуже незвичайний день пройшов у нашій школі вчора -  21 грудня. Вже стало доброю традицією проводити новорічні свята у три тури. Перший тур «Новорічний калейдоскоп»    розпочали учні початкової школи - відповідальний вчитель класний керівник 4 класу - Мороз С.В. Другий тур  - Новорічний «Майданс» провели серед учнів 5-8 класів - відповідальний вчитель класний керівник 8 класу Топчій В.І. Третій тур "Новорічна феєрія" відбувся вже ввечері, серед учнів 9-11 класів відповідальний вчитель класний керівник 11 класу - Хрипченко С.П.  Веселі танці під запальні ритми, цікаві сценки, гарні пісеньки. А які костюми - це ж справжнісінькі витвори мистецтва. Кожен номер супроводжувався шаленими оплесками. Жоден із присутніх не залишився байдужим. Хочеться висловити слова подяки усім класним керівникам школи, вчителю фізичної культури , а також нашому талановитому, завжди енергійному   педагогу-організатору - Мороз Марині Вікторівні та всім батькам за дійсно неперевершене свято у рідній школі.