День Святого Валентина у Самійлівській школі

Дата: 14.02.2018 21:22

14 лютого 2018 року - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У школі в цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні кожен може приділити більше уваги один одному, потурбуватися про близьких та друзів…

Ще з понеділка у школі працювала пошта Святого Валентина, скринька була переповнена валентинками. Ці маленькі листівочки зігріли теплими словами серця учнів та вчителів.

Учні дев’ятого та восьмого класів підготували веселу розважальну програму: зіграли веселі сценки, співали пісні та читали гарні вірші. Діти щиро привітали всіх зі святом та підняли настрій всім глядачам.