«Ми діти – землі української цвіт»

Під таким гаслом 13 лютого 2018 року в рамках художньо-естетичного тижня в Близнюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс на краще виконання української пісні «Ми діти – землі української цвіт». Конкурсну програму підготувала і провела вчитель музики Луньова С. Г., з метою виховання любові до української культури, мистецтва, розвитку української пісенної творчості.

Участь у конкурсній програмі взяли учні 5-х класів. Діти представляли художні номери в трьох номінаціях: «Хорове виконання», «Ансамблеве виконання», «Сольне виконання».

Репертуар пісень був різноманітним – це і українські народні пісні, пісні українських авторів, пісні про Україну. Всі учасники були  нагороджені грамотами.