В селі Уплатне покладання квітів з нагоди 77-ї річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників відбулося в умовах карантину

Дата: 16.09.2020 22:28

Учні, вчителі, працівники Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь в операції "Обеліск". Впорядкували територію біля пам'ятника загиблих воїнів в роки війни, покосили траву, попололи квітники, полили висаджені декоративні кущі. Загалом навели лад і порядок. Серед виховних заходів у школі відбулися: тематична виставка  «Збережемо пам’ять про подвиг», конкурс малюнків: «Салют, Перемого!», екскурсія до шкільного куточку бойової слави «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», урок мужності «Шляхами подвигу і слави наших дідів і прадідів».

Була організована пам’ятна хода від школи до меморіалу. Мешканці села та учні школи поклали квіти до братської могили.

Дякуємо за підготовку та участь усім небайдужим мешканцям села! Вічна пам'ять загиблим воїнам! Слава сьогоднішнім захисникам України!