Цікаво та змістовно проходить відпочинок у Криштопівському таборі літнього відпочинку «Юність 2018»

Дата: 05.06.2018 22:34

3 червня 2018 року 35 вихованців табору відпочинку "Юність" здійснили незабутню подорож до міста Харків.

Наша екскурсія розпочалась з кондитерської фабрики «Престиж». Діти подивились майстер-клас  по виготовленню шоколадних фігурок метеликів та  квіточок. Кожен  мав змогу самостійно взяти участь у створенні та оздобленні цукерки. На виробництві нас пригостили зефіром та  солодкими напоями.

Не менш захоплюючою виявилась подорож до «Ландау Центру» Харківського національного університету ім. Каразіна, мета якого стимулювати відродження втраченого інтересу до науки (насамперед у молоді) і заснувати унікальний у межах України перший приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків’ян і гостей міста.

Там діти бачили «чашу, що співає»,  «колиску Ньютона», «фігури ліссажу» посиділи на «стільці йога» та  багато  інших цікавих речей  ілюзорного характеру. Закінчилась цікава подорож  відпочинком у парку ім. Фельдмана.