Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Дата: 13.10.2020 08:26

В Близнюківському БДЮТ підведено підсумки  районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» і визначено переможців: Бузюн Валентина, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Кошиль С.В.; Бєляєва Ярослава, учениця Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Савісько Н.В.; Лин Юлія, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Хрипченко С.П.; Нішта Ганна, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство»  Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник: Савісько Н.В.; Самодай Руслана, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Хрипченко С. П. Учасники районного конкурсу проводили пошукову, науково - дослідницьку роботу, збір фактичних матеріалів, статистичної інформації під час походів, подорожей.

Роботи переможців направлено до Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів», які ввійдуть до збірки матеріалів обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина -Україна».