У комунальному закладі "Криштопівський ліцей"  відбулося урочисте  відкриття  Х Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Т.Г.Шевченка

Дата: 11.10.2019 08:50

Пам'ятаймо! Лише там, де звучить рідне слово, живе український народ!  Нас просто не існує  без Шевченка. У  ньому - уся історія наша,  усе буття, усі мрії.  Відомо: Україна - це Шевченко, Шевченко - це Україна.

10 жовтня 2019 року у комунальному закладі "Криштопівський ліцей"  відбулося урочисте  відкриття  Х Міжнародного мовно-літературного  конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Т.Г.Шевченка. Його мета: сприяти   підвищенню рівня  загальної мовної культури, піднесення престижу  української мови і літератури у молодого покоління, вихованню   в його учасників  почуття гордості  за свій народ,  поваги та любові до рідної мови.  Захід  організували та провели  учителі закладу: Корнієнко Г.І., Андрущенко Т.М., Іванова А.О.