Тиждень книги в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 03.04.2019 10:23

1 квітня 2019 року виповнилося 210 років від Дня народження М.В.Гоголя, до цієї події в  для учнів старших класів в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ст. шкільний бібліотекар Гуйван Людмила Миколаївна та сільський бібліотекар Коростій Інна Олександрівна демонстрували  презентацію "Подорож літературними стежками" та ознайомили з книжковою викладкою "Дивосвіт творів М.В.Гоголя"

2 квітня 2019 року до Міжнародного дня дитячої книги та Дня народження Г-Х. Андерсена провели літературну мандрівку-вікторину "Сторінками казок Г-Х. Андерсена", показали презентацію про біографію та творчість казкаря, а також діти з цікавістю подивилися казку "Гидке каченя". Переможці вікторини отримали солодкі призи.

З квітня до Дня народження О.Т.Гончара оформлена виставка творів письменника.