людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради

САМОЦВІТ, ДО ПОБАЧЕННЯ!

Дата: 15.06.2018 10:39
Кількість переглядів: 48

Весело, гамірно та цікаво промайнула зміна у таборі САМОЦВІТ, що працював на базі Самійлівської школи. Друга половина зміни була також захоплюючою та цікавою. Діти здійснили екскурсії до двох музеїв  у Лозовій та Близнюках, відвідали лозівський  кінотеатр. У день професій відвідали Самійлівську залізницю та Близнюківську пожежну частину. У дні природи та туризму діти грали у ігри, брали участь у різних конкурсах, вчилися розпалювати багаття, пекли картоплю. Кухарі приготували смачну кашу прямо на вогнищі. День Містер та Міс табору пройшов дуже весело, заходи були дотепними та цікавими. У день закриття табірної зміни діти влаштували шоу талантів та з прекрасним настроєм відправилися на літні канікули. Вихователі сподіваються, що дітям запам’ятається цьогорічний відпочинок у таборі САМОЦВІТ.