Близнюківські учні на «Енерго-фестивалі»

Дата: 11.05.2018 13:12

27 квітня 2018 року у Харкові пройшов творчий обласний фестиваль збереження природи, ресурсів та енергоефективності «Енерго-фестиваль». На ньому свої роботи представили близько ста учасників. Усі учні чудово підготувалися і вражали своєю ерудицією, вмінням творчо мислити та розв’язувати глобальні проблеми збереження природи та ресурсів, що стоять перед людством. Тим вагомішою стала перемога учнів нашого ліцею Стригунова Антона, учня 11-А класу в номінації «Сучасні технології. Інноваційні енергоефективні розробки, винаходи» (керівник Палагута О. М.) та Закорко Катерина в номінації «Заходи щодо ресурсо-, природозбереження та енергоефективності» (керівник Палагута В. В.), які посіли перші місця.

Ліцеїсти ще раз підтвердили, що незважаючи на те, що живуть у найвіддаленішому районі області, мають чудові знання і можуть на рівних змагатися із учнями, що навчаються в спеціалізованих школах Харкова, і найголовніше — перемагати їх. Так тримати, ліцеїсти!

Палагута  В. В. – вчитель хімії, Палагута О. М. – вчитель фізики та інформатики.