Свято Останнього дзвоника та звіт директора у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 24.05.2019 13:56

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів школи гості свята: очільник Близнюківської РДА Ататолій Калашник,  генеральний директор СТОВ «Лан» Іщенко С.М. та сільський голова Юрій Калашник. Присутні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці МАН, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі !

Після свята директор школи Ковалевська Н.В. звітувала про роботу школи за  2018/2019 навчальний рік перед громадськістю.