В Близнюківській ЗОШ відбувся тренінг "Вчитель Нової української школи"

Дата: 18.01.2018 14:13

Останній день зимових канікул... Діти відпочивають, а вчителі початкових класів їдуть до районного центру, щоб відвідати тренінг "Вчитель Нової української школи". Під час зустрічі з колегами скільки хотілося відразу їм розказати і показати все те, що дізнаюся під час навчання у Новопечерській школі, але вирішила зупинитися на деяких питаннях. Ранкова зустріч-важливий етап у роботі з дітьми для згуртування колективу. Присутні привіталися у колі, поділилися своїм враженням про ідеї #НУШ, створювали формулу #НУШ. Друга частина тренінгу була присвячена інтегрованому навчанню. Працювали у групах, планували тематичні дні, презентували свої роботи. По закінченню роботи кожен міг висловитися про свої відчуття від різних видів діяльності під час тренінгу: задоволення, захоплення, цікавість, невелике збентеження та трохи невпевненості перед чимось новим, вдячність за можливість творити, а також вільно висловлювати свою думку.

P.S. Що я відчувала? По закінченню тренінгу страшенне задоволення. У процесі спілкування я бачила як передавався мій запал ідеями #НУШ колегам, як у них зник страх до нового, а прокидався інтерес до втілення ідей #НУШ. Отже, впевнено можна сказати, що Новій українській школі БУТИ!