У КЗ "Криштопівський ліцей" відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

Дата: 09.11.2020 16:07

У КЗ "Криштопівський ліцей" 9 листопада 2020 відбулися урочистості   з нагоди Дня української писемності та мови. Здобувачі освіти 9 та 11 класів писали   XX  Всеукраїнський радіо диктант "Виклики книжкової ери", учні 3 та 4 класів взяли участь у XX Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика, а 2 клас виготовили леп бук "Мова наша калинова". Вчитель української мови та літератури Шамаріна Р.Ю. підготувала та провела брейн-ринг, присячений Дню української писемності та мови. Для учнів 5 класу філолог Косяченко О.Л. підготувала презентацію "Дорогами Нестора-літописця". У бібліотеці ліцею відбулася тематична виставка та конкурс загадок.