Привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії СВІТЛИЧНОЇ з нагоди свята Дня знань

Дата: 02.09.2019 16:07

Дорогі друзі! Сьогодні  один із найяскравіших днів року, коли батьки з подивом усвідомлюють, наскільки виросли їхні діти, учителі з радістю чекають на своїх вихованців, а діти із захопленням починають відлік нового відрізку на шляху до знань.

І цей шлях має стати таким, щоб мотивувати, надихати і надавати стимул не просто здолати його, а здолати із задоволенням!

Я бажаю всім вам, щоб ви стали справжньою командою. Коли дитина відчуває підтримку  з боку батьків та вчителів, вона стає яскравою, самобутньою і неповторною особистістю .

На цьому життєвому шляху підтримуйте і надихайте один одного, дивуйте і дивуйтесь, будуйте і творіть – світ чекає на вас!

З новим навчальним роком!

Голова Харківської обласної  державної адміністрації                                                   Юлія СВІТЛИЧНА