Привітання зі святом від начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

Дата: 01.09.2023 08:26

Шановні освітяни, батьки, учні, вихованці нашої Близнюківської громади!

В цей надскладний для України час, коли освіта не завжди в пріоритеті в суспільстві, ми не здаємося, продовжуємо виконувати свої обов’язки, тримаючи «освітянський фронт».

Хочеться привітати зі святом не тільки моїх колег- вчителів, вихователів, а в першу чергу, наших дітей, бо саме їм треба вчитись, щоб будувати нову квітучу Україну. Хочу привітати й подякувати батькам наших учнів, бо на їх плечі випали всі новації сучасної освіти і вони пліч-о-пліч з педагогами вчать підростаюче покоління.

Бажаю всім, для кого Свято Першого Дзвоника не тільки професійна необхідність, а справді свято, швидкої перемоги, миру і злагоди в кожній сім’ї; колегам-професійних злетів та освітянських здобутків,  нашим дітям - гарних оцінок та перемог в навчанні, а батькам бажаю величезного терпіння.

Завжди, коли пройде буря, виглядає сонце, тому чекаємо нашого сонця, нашої перемоги. Бережіть себе!

Леонід Бондаренко