Конкурс-фестиваль ораторського мистецтва

Дата: 26.09.2023 11:03

В Близнюківській громаді 25 вересня завершився конкурс ораторського мистецтва, що проходив, за традицією, в дистанційному форматі. Кожен заклад зміг взяти участь та поборотись за звання "кращого оратора" нашої громади, а потім достойно представити Близнюківщину в обласному етапі. Дипломом першого ступеня та подарунком нагороджено ученицю КЗ "Добровільський" ліцею Карнаух Тамілу, дипломи ІІ та ІІІ ступенів вибороли учні КЗ "Близнюківський ліцей":Бабіч Ангеліна (диплом ІІступеня), Прощенко Поліна (диплом ІІІ ступеня) та Лукоцька Ольга (диплом ІІІ ступеня).Грамотою від відділу освіти нагороджено учительку КЗ "Добровільський ліцей" Карнаух Наталію Олексіївну, яка підготувала переможницю нашого конкурсу.Всі інші учасники також нагороджені грамотами за участь в конкурсі.Вітаємо переможців!