ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 29.09.2023 14:56

Шановні освітяни Близнюківської громади!

Дозвольте привітати Вас зі святом , яке традиційно в нашій країні відзначається в першу неділю жовтня.Ми живемо та працюємо у важкі, буремні часи. Але негаразди нас не зламають. Ви робите благородну справу: вчите підростаюче покоління, гартуєте молодь для подальшого життя.

Бажаю Вам незламності у роботі, стійкості та мужності, Ваша праця можливо не завжди достойно оцінена, але Вас люблять учні, поважають батьки і це, на мій погляд, найважливіше для педагога.Ви обрали колись цей шлях для себе, тож не зупиняйтесь на ньому, йдіть тільки вперед, долайте перешкоди, вчіть тільки найкращому ваших учнів.

Тримайте й далі освітянський фронт. Добра і злагоди Вам та Вашим сім'ям. Мирного неба усім нам.

З повагою начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Леонід Бондаренко