Завершився ІІ етап конкурсу імені Т. Шевченка

Дата: 06.12.2023 14:49

23 листопада в Близнюківській громаді пройшов ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Переможцями в громаді стали такі учні: 5 кл - Кислиця Євген, 6 кл - Бєлан Дар'я, 7 кл - Омеляненко Тетяна, 8 кл - Зезекало Ярослава, 9 кл -Туцька Анжеліка, 10 кл - Назарян Давід, 11 кл - Лобода Дарія.Всього в конкурсі брали участь 28 учасників.Вітаємо переможців!

Вони достойно представлять нашу громаду в ІІІ обласному етапі конкурсу.Всі переможці нагороджені грамотами відділу освіти, а їхні наставники будуть відзначені грошовими преміями.

Також 5 грудня в громаді пройшов ІІ етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.Участь взяли 26 учнів. Переможці будуть незабаром визначені.