Тиждень правових знань в Олексіївській ЗОШ

Дата: 08.12.2017 18:14

З 4 грудня по 8 грудня в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Всеукраїнський тиждень права.

Проведено такі заходи:

1. 05.12.2017 - тематичний урок у 9 класі «Конституційні права, свободи та обов’язки людини як громадянина» (вчитель Байдосова Г.В).

2. 05.12.2017 - казкова вікторина «Великі права маленької дитини»  у 5 класі (вчитель Дурноколенко Н.В.).

3. Класні години «Умій захистити свої права», «Порушення прав людини: експлуатація та торгівля» (класні керівники).

4. 07.12.2017 – переглянули  відеофільм  учні 8 класу «Права дитини»    (вчитель Задорожня Л.В.).

5. Учні 9 класу випустили стіннівку про Міжнародний день скасування рабства.

6. 08.12.2017 – проведено Всеукраїнський урок права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у 5-6 класах (вчитель Коломієць О.П.).

7. Книжкова викладка «Людина в правовій державі» (бібліотекар Гуйван Л.М.).

8. Бесіда «Право – мистецтво добра  і  справедливості» у 9 класі (сільський бібліотекар Коростій І.О.).

Оновлено  куточки права у кожному класному кабінеті. Директором школи  створена постійно діюча «Скриня довіри, мрій та побажань».