Ліплення з тіста приносить багато позитиву

Дата: 24.01.2019 18:31

У процесі роботи - максимально активні руки, розвиваються і зміцнюються пальці. Це сприяє розвитку її мислення, уваги, уяви тощо. На своїх заняттях  з учнями 1-4 класів, педагог-організатор Дурноколенко Н.В. знайомить дітей зі способами ліплення, вони поступово самі навчаються робити це майстерно. Спершу діти намагаються самостійно розв’язати навчальні завдання, а згодом це переростає у творчість. Ліплення допомагає виховати цікавість до образотворчої діяльності.

Ось така  робота була зроблена з дітьми за 30 хв.

Дітям дуже корисні такі заняття, адже вони розвивають фантазію, знімають надлишкову емоційну напругу, вчать посидючості та відповідальності. До того ж, солоне тісто несе в собі масу позитивної енергетики. А ручна робота — це духовна робота, яка цінувалася у всі часи.