Конкурс читців серед учнів шкіл району та вихованців Близнюківського БДЮТ «Пам’ятає врятований світ…»

Дата: 04.05.2018 20:44

04 травня 2018 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості проведено конкурс читців серед учнів шкіл району та вихованців Близнюківського БДЮТ «Пам’ятає врятований світ…», присвячений 73-річниці Перемоги над фашизмом.

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

Конкурс відкрили ведучі Палагута Яна та Копа Іван, чудовий танок всім присутнім подарували Ухань Даша та Євдокимов Даніл, вихованці Близнюківського БДЮТ.

Учасників конкурсу привітав Леонід Володимирович Бондаренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА від імені Анатолія Федоровича Калашника, голови Близнюківської РДА, Володимира Вікторовича Бреуса, голови та депутатського корпусу Близнюківської районної ради вручив проектор Людмилі Павлівні Суковій, директору Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості для проведення різноманітних масових заходів.

В конкурсі читців взяли участь 35 учасників. За підсумками роботи журі переможцями конкурсу стали:

молодша група: І місце – Копа Мар’яна, учениця Близнюківського ліцею, керівник: Тищенко І.В., ІІ місце – Апілат Тетяна, учениця Близнюківського ліцею, керівник: Дудченко Л.Ю., ІІІ місце – Попілиш Ольга, вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» Близнюківського БДЮТ, керівник: Волкова К.В., Жук Катерина – вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Близнюківського БДЮТ, керівник: Тищенко О.М., Семеніхіна Поліна – вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Близнюківського БДЮТ, керівник: Тищенко О.М.

середня група: І місце – Моргулія Кіра, вихованка Близнюківського БДЮТ, Дмитренко Дарина, учениця Острівщинської філії Близнюківського ліцею, керівник: Мясушкіна І.М., Ляшко Максим, Кучинський Тимофій, учні Алісівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Волкова К.В, ІІ місце – Гулько Назар, учень Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Моісєєнко Л.О, Васильченко Діана, учениця Близнюківського ліцею, керівник: Чеканова Н.О., ІІІ місце – Дубровська Марія, учениця Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Полуянчик Т.А., Дурноколенко Дарина, учениця Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Савісько Н.В.

старша група: І місце – Кривонос Микола, учень Садовської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник: Копа Н.В., ІІ місце – Григоренко Анна, учениця Близнюківського ліцею, керівник: Балакарєва О.А.

За традицією учасники конкурсу вшановували пам'ять загиблих у жорстокій війні, покладанням квітів до пам’ятника Воїну визволителю в центрі селища Близнюки.