ЗНАЙ НАШИХ!!!

Дата: 10.09.2020 20:59

ВІКТОРІЯ ДЕНИСЮК - вихованка Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості,   виборола ПЕРШЕ МІСЦЕ у фестивалі-конкурсі «Мелодії добра», який проводила Благодійна організація «Горлиця» та MAY PRODUCTION. За підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.  Дистанційно у  місті Полтава 24 серпня 2020 року. У рамках фестивалю реалізовувався  благодійний   дитячий проект «Мамина сорочка» для дітей з обмеженими можливостями та дітей, що залишилися без батьківського піклування.

Голова журі, автор, композитор співачка, засновник творчого центру в місті Полтава, голова правління благодійної організації «Горлиця», Заслужена артистка України, володарка титулу «Душа української пісні» - Наталія Май.

Підготувала  Вікторію до цього конкурсу Світлана Григорівна Луньова – керівник гуртка естрадної пісні.

Вітаємо! Пишаємося! Дякуємо керівнику гуртка!