В Острівщинській філії Міжнародний пройшов День миру

Дата: 21.09.2018 21:23

У 2018 році в Острівщинській філії Міжнародний день миру пройшов під гаслом - "Право на мир: 70 років Загальній декларації прав людини".

Учні  філії також долучилися до проведення всеукраїнської  кампанії «Голуб миру». Серед учнів 5-9класів відбувся конкурс плакатів «Бажаємо Україні миру»

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що сьогодні  учні філії сьогодні випускали живих голубів по закінченні святкової лінійки.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.