Вітаємо наших земляків - переможців Всеукраїнського турніру з гирьового спорту серед школярів та вихованців дитячо-юнацьких шкіл України

19-20 вересня 2020 року в м. Запоріжжя відбувся Всеукраїнський  турнір  з гирьового спорту серед школярів та вихованців дитячо-юнацьких шкіл України.

20:24 22.09.2020

Чергові перемоги вихованців Олександра Аніскіна, керівника гуртка «Спортивно - бальна хореографія» Близнюківського Будинку дитячої творчості

19 вересня 2020  відбувся  відкритий чемпіонат  м.Харкова зі спортивних танців, в якому взяли участь і вихованці Близнюківського БДЮТ.

20:20 22.09.2020

Близнюківщина спортивна

12 вересня 2020 року на Близнюківщині відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. На свято завітали голова районної державної адміністрації Сергій Володченко, голова районної ради Володимир Бреус, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Леонід Бондаренко, тренера та вихованці Близнюківської ДЮСШ, учителі фізичної культури, ветерани, спортивні діячі, інструктори по спорту при сільських радах та любителі спорту.

09:57 22.09.2020

В Садовській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи, присвячені 77-ій річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників

16 вересня 2020 року в Садовській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи, присвячені 77-ій річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників. Учні школи вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, поклали живі квіти до пам'ятника загиблим односельцям.

19:46 18.09.2020

Середина вересня - найкраща пора для збирання врожаю зі своїх городів, а декому похизуватись вирощеним врожаєм іншим. З 16-18 вересня в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходе виставка «Дари осені» серед учнів 1-4 класів.

13:09 17.09.2020

Продовжуючи досліджувати Білу криницю, вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості дійшли висновку

Історія маленької криниці – це частина історії країни. Майбутнє залежить від людей, які живуть сьогодні. Шкода, що ми інколи не помічаємо ослаблення духовного зв’язку між старшим і молодшим поколінням, а це, на превеликий жаль, приводить до втрати духовних традицій.

22:33 16.09.2020

В селі Уплатне покладання квітів з нагоди 77-ї річниці визволення Близнюківщини від фашистських загарбників відбулося в умовах карантину

Учні, вчителі, працівники Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь в операції "Обеліск". Впорядкували територію біля пам'ятника загиблих воїнів в роки війни, покосили траву, попололи квітники, полили висаджені декоративні кущі. Загалом навели лад і порядок. Серед виховних заходів у школі відбулися: тематична виставка  «Збережемо пам’ять про подвиг», конкурс малюнків: «Салют, Перемого!», екскурсія до шкільного куточку бойової слави «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», урок мужності «Шляхами подвигу і слави наших дідів і прадідів».

22:28 16.09.2020