У Близнюківському ДНЗ (я -с) №2 «Сонечко» пройшов тематичний ранок «Увага! Діти на дорозі»

На початку жовтня у Близнюківському ДНЗ (я -с) №2 «Сонечко» пройшов тематичний ранок «Увага! Діти на дорозі». Діти  співали пісні, розповідали вірші про правила дорожнього руху, відгадували загадки, танцювали, малювали дорожні знаки та грали.

19:27 13.10.2020

14 жовтня українці святкують одразу три свята

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День Захисника України. Здобувачі освіти КЗ "Криштопівський ліцей" 6 та 8 класів провели вікторину, присвячену цьому святу, відвідали онлайн Запорізьку Січ, випустили тематичну газету.

14:22 13.10.2020

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

В Близнюківському БДЮТ підведено підсумки  районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» і визначено переможців: Бузюн Валентина, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Кошиль С.В.; Бєляєва Ярослава, учениця Уплатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Савісько Н.В.; Лин Юлія, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Хрипченко С.П.; Нішта Ганна, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство»  Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості, керівник: Савісько Н.В.; Самодай Руслана, учениця Верхньосамарської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник: Хрипченко С. П. Учасники районного конкурсу проводили пошукову, науково - дослідницьку роботу, збір фактичних матеріалів, статистичної інформації під час походів, подорожей.

08:26 13.10.2020

Робота кипить

З перших днів роботи гуртка «Юні квітникарі» Близнюківського БДЮТ, який працює на базі КЗ «Самійлівський ліцей» (керівник гуртка Кічало Н.І.) вихованці розширюють свої знання з квітникарства, висаджуючи рослини на клумбах біля навчального закладу, прикрашаючи його територію. Щасливі посмішки на їх обличчях свідчать про задоволення результатом своєї праці. А на завершення – смачний, духмяний, трав’яний чай.

14:17 08.10.2020

Творчість. Краса. Чистота.

Вихованці гуртка театрального мистецтва «Арлекін» Близнюківського БДЮТ, який працює на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник гуртка Чернявська Н.М.), взяли участь у районній  природоохоронній  екологічній акції «За чисте селище, за чисте село».

14:11 08.10.2020

Здобувачі освіти 10 класу "КЗ "Криштопівський ліцей" висадили саджанці каштанів

В рамках Всеукраїнської акції школярів та учнівської молоді "Ліси для нащадків" здобувачі освіти 10 класу "КЗ "Криштопівський ліцей" висадили саджанці каштанів з метою озеленення  пришкільної території.

11:47 08.10.2020

Здобувачі освіти КЗ "Криштопівський ліцей" привітали своїх вчителів з Днем працівника освіти. Цьогоріч в умовах карантину актив учнівського  самоврядування вирішив створити відеопривітання для наставників та випустити жовтневий номер стінгазети, присвячений святковому дню.

10:44 06.10.2020

Конкурс юних фото аматорів «Моя Україно!»

З 21 по 28 вересня 2020 року в  Близнюківському  Будинку дитячої та юнацької творчості в дистанційній формі відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Цей конкурс проводиться  з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку  дітей, в якому взяли участь 6 загальноосвітніх навчальних закладів району, які надали 21 фотороботу.

16:52 05.10.2020