В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався Всеукраїнський тиждень "16 днів проти насильства"

З 25 листопада в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався Всеукраїнський тиждень "16 днів проти насильства". Протягом цього дня  педагог-організатор Дурноколенко Н.В. провела бесіди з учнями 5-6 класів на теми " Стоп булінг", "Види насильства", а також конкурс малюнків у 5 класі "16 днів проти насильства".

09:18 26.11.2020

У Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», учасниками якого стала команда "Надія України" КЗ "Криштопівський ліцей"

21:20 18.11.2020

Здобувачі освіти КЗ "Криштопівський ліцей" отримали нагороди відділу освіти молоді та спорту Близнюківської районної державної адміністрації:

21:15 18.11.2020

Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» 2020

16 листопада 2020 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання журі по підведенню підсумків районного  етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

13:39 17.11.2020

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання 2020

З 2.11.2020 по 9.11.2020 в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості  відбулася виставка робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка проводиться з метою розвитку творчих здібностей  та широкого  залучення дітей молодшого шкільного віку до технічної творчості.

19:13 10.11.2020

У КЗ "Криштопівський ліцей" відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови

У КЗ "Криштопівський ліцей" 9 листопада 2020 відбулися урочистості   з нагоди Дня української писемності та мови. Здобувачі освіти 9 та 11 класів писали   XX  Всеукраїнський радіо диктант "Виклики книжкової ери", учні 3 та 4 класів взяли участь у XX Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика, а 2 клас виготовили леп бук "Мова наша калинова". Вчитель української мови та літератури Шамаріна Р.Ю. підготувала та провела брейн-ринг, присячений Дню української писемності та мови. Для учнів 5 класу філолог Косяченко О.Л. підготувала презентацію "Дорогами Нестора-літописця". У бібліотеці ліцею відбулася тематична виставка та конкурс загадок.

16:07 09.11.2020

Відзначення Дня української писемності та мови в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Особлива атмосфера панувала сьогодні в Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цьогоріч відзначення Дня української писемності та мови розпочалося з радіодиктанту. Долучилися до написання радіодиктанту учні 10 -11 класів та педагогічні працівники школи.        Для учнів 1 класу класний керівник Бакай Т.І. провела круглий стіл «Слово наше рідне – слово українське».

15:59 09.11.2020

Всеукраїнський онлайн збір лідерів учнівського самоврядування «Лідерський челендж»

27 жовтня 2020 року, члени координаційної ради Харківської обласної ради старшокласників взяли участь у Всеукраїнському онлайн зборі лідерів учнівського самоврядування «Лідерський челендж», під час якого лідери з усіх областей України поділилися досвідом організації діяльності рад, парламентів старшокласників, запропонували заходи щодо відзначення 30-річчя незалежності України. Багато уваги лідери України приділили національно- патріотичному вихованню, співпраці з військовими; громадянському вихованню ( проєкт «М18»), а також обговоренню плану роботи Учнівської Ліги України у 2020/2021 н.р.

13:49 29.10.2020