Стартував новий 2018/2019 навчальний рік у КЗ "Криштопівський ліцей"

Стартував новий 2018/2019 навчальний рік у КЗ "Криштопівський ліцей". Здобувачів освіти привітав директор ліцею Хурда О.М., а також гості: виконуючий обов’язки головного лікаря КП " Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги" Власенко Н.В., секретар Вишневської  сільської ради Фурман Н. С., голова Криштопівської сільської ради Линник О.О. та заступник генерального директора псп "Тернівка" Силаєв В.М.  Музичний подарунок у вигляді флешмобу першачкам та всім присутнім подарували учні 7-9 класів. З новим навчальним роком, Україно!

13:48 03.09.2018

Серпнева конференція освітян Близнюківського району

30 серпня 2018 року напередодні нового навчального року відбулась традиційна конференція педагогічних працівників Близнюківського району, на якій були присутні директори закладів загальної середньої освіти, їх заступники, завідуючі закладами дошкільної освіти, керівники позашкільних навчальних закладів, вчителі. Головна мета зібрання – це своєрідна лінійка готовності до нового 2018-2019 навчального року.

08:47 03.09.2018

Ігровий набір LEGO – Six Bricks (6 цеглинок) отримає у новому навчальному році кожен першокласник Близнюківщини

Набори LEGO «6 цеглинок», якими з 1 вересня 2018 року користуватимуться всі першокласники закладів загальної середньої освіти Близнюківського району, вже доставлені на Близнюківщину. Це є одним з основних етапів впровадження реформи «Нова українська школа».

18:42 11.07.2018

Спільноті відповідального вчительства бути на Близнюківщині!

2-3 липня липня 2018 року в Харкові за участі міністра освіти та науки України Лілії Гриневич та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної проходила четверта національна (не) конференція EdCamp Ukraine, найбільший освітній форум країни. В цьому році в (не) конференції брали участь понад 1000 вчительок і вчителів, експертів та експерток в сфері освіти з усієї України та 15 країн світу. Всі вони ділились найкращими педагогічними практиками й освітніми методиками, обговорювали способи реформування української школи та шляхи саморозвитку вчительства.

22:07 05.07.2018

Вітаємо педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Близнюківщини з успішним завершенням навчання!

25 червня 2018 року 28 педагогів Близнюківського району, які з 1 вересня 2018/2019 навчального року почнуть роботу за новим Державним стандартом початкової освіти, отримали сертифікати Харківської академії неперервної освіти за напрямом: «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти». До впровадження Концепції Нової української школи в районі підготовлено 15 учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, 12 заступників директорів з навчально-виховної роботи та 1 методист РМК відділу освіти, молоді та спорту.

09:24 26.06.2018

Випускний вечір у Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

23 червня 2018 року у школі відлунали звуки прощального шкільного вальсу. Зі словами вітання та настанови до випускників звернулися:очільник Близнюківської РДА Анатолій Калашник, сільський голова Юрій Калашникта депутат районної ради Любов Савісько.

13:36 25.06.2018

Учні Острівщинської філії КЗ «Близнюківський ліцей» відвідали центральний парк культури та відпочинку ім.М.Горького у м.Харків

Стрімко і захоплююче розпочалися літні канікули для учнів Острівщинської філії КЗ «Близнюківський ліцей». 20 червня 2018 року діти нашої школи відвідали центральний парк культури та відпочинку ім.М.Горького у м.Харків. Маса незабутніх вражень, гострих переживань, феєрверк позитивних емоцій залишилося у дітей після поїздки! Велике спасибі за такий чудовий старт літнього відпочинку!

13:54 22.06.2018

Звітні збори директора Близнюківського ліцею

21 червня 2018 року в КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області відбулися звітні загальношкільні збори (конференція) батьківського, педагогічного  колективів та громадськості, на яких директор ліцею Іваненко М.М. звітувала про свою діяльність та роботу закладу за минулий 2017/2018 навчальний рік. Зборами одноголосно було визнано діяльність Іваненко М. М. задовільною.

16:31 21.06.2018