З 18 по 22 березня 2019 року у Криштопівському ліцеї триває Тиждень дитячо-юнацької книги

Сьогодні відбулася «Весела вікторина», яку підготувала та провела бібліотекар Іванова А.О. А учні 5 класу підготували лялькову виставу «Пригоди на лісовій галявині», метою якої було виховання бережливого ставлення до книги.

15:25 20.03.2019

СЬОГОДНІ ДОШКІЛЬНЯТА, А ЗАВТРА ШКОЛЯРІ

Знайомство зі школою повинно відбуватися не першого вересня. Вихованці Криштопівського ДНЗ 19 березня 2019 року відвідали ліцей, де познайомились з учителем четвертого класу, ознайомились з будівлею ліцею та спортивним майданчиком. Вчитель, Линник В.Ф., приготувала для дітей цікаві ігри, загадки, подарувала золоті ключики, які допоможуть дітям відкрити двері до країни Знань. Діти отримали багато позитивних емоцій і з нетерпінням чекають того часу, коли вперше переступлять поріг ліцею вже як маленькі школярі.

20:46 19.03.2019

Учні 9 та 11 класів Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «#ТГШ205: Таємниця генія Шевченка»

14 березня 2019 року з нагоди 205 років від Дня народження Тараса Шевченка учні 9 та 11 класів Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «#ТГШ205: Таємниця генія Шевченка» від освітнього проекту «На Урок». Одразу після проходження конкурсних завдань учні мали змогу дізнатися свій результат та отримали сертифікати учасника конкурсу і дипломи І та ІІІ ступеня. Вчитель: Курінна О.О.

15:53 18.03.2019

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних 2019

15 березня 2019 року в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, в якому прийняли участь 12 команд ДЮП закладів загальної середньої освіти району.

12:48 18.03.2019

В Садовській ЗОШ І-ІІІ ст. серед учнів 7-го класу було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019 р.»

14 березня 2019 року в Садовській ЗОШ І-ІІІ ст. серед учнів 7-го класу було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019 р.»

19:05 14.03.2019

Відбувся благодійний ярмарок «Врятуймо життя Леву» в 4 класі Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів

14 березня 2019 року відбувся благодійний ярмарок «Врятуймо життя Леву» в 4 класі Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Діти продавали вироби, зроблені батьками та класним керівником Тетяною Яківною Мірошніченко. З великим бажанням учні та всі працівники школи відвідали ярмарок. Отримані кошти, в сумі 750 грн., будуть перераховані на лікування Величка Лева. Учні 4 класу шлють палкий привіт Леву. Бажають йому здоров’я.

19:03 14.03.2019

Свято-конкурс "Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів" у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні 1-11 класів нашої школи взяли участь у святі-конкурсі "Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів", де кожен учасник декламував свій улюблений вірш і вплітав його у символічний вінок вдячності та вічної шани нашому Пророку. Визначало рівень майстерності виконання поезій та акторське мистецтво наших конкурсантів вельмишановне журі у складі: Іваненко З.М., Кучерявої Т.А. та Мороз М.В. Всі учасники були нагороджені грамотами та призами.

15:52 13.03.2019

Для нас Шевченко – вічно живий! В наших думках, розмовах, у нашій пам’яті

5 березня 2019 року з нагоди 205-ї річниці з дня народження великого сина українського народу Т.Г.Шевченка у Криштопівському ліцеї Шамаріною Р.Ю. було проведено захід «Шевченко - вічно живий».

10:06 13.03.2019

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято «Уклін Тарасові» приурочене 205 річниці з дня народження поета

Уже стало доброю традицією відзначення у березні Шевченкіських днів. Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Тарас Шевченко – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки. Наше свято «Уклін Тарасові» було приурочене 205 річниці з дня народження поета, генія українського народу, великого патріота України, її Пророка. Учні Уплатнівської ЗОШ вплели у вінок шани Великому Кобзареві своє мистецтво, інсценізації, уривки за творами поета. Учасниками свята стали учні 1-9-х класів, учителі початкових класів та мовники. Протягом Шевченківських днів учителями-словесниками були проведені тематичні уроки та години спілкування, міні-твори, диктанти, поетичні хвилинки. Наша шкільна родина  знову запевняє: «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос твій нам душі окриля…»

21:26 12.03.2019

Подорож «Усний журнал Тараса Шевченка»

Сільський бібліотекар Ірина Олександрівна Принь завітала до учнів 4 класу, щоб зробити подорож «Усний журнал Тараса Шевченка». Діти під керівництвом Тетяни Яківни приготували цікаві розповіді про дитячі роки Тараса. Потім провели конкурс «Його поезія в наших серцях» до 205 річчя від дня народження. Учні з великим задоволенням читали вірші. Важко було визначити переможців. Перемогла любов до творчості Кобзаря.

19:36 12.03.2019