Відбулася серпнева конференція освітян Близнюківського району

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проводяться серпневі педагогічні конференції, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

16:13 29.08.2019

Розпочалися тренінги з підвищення кваліфікації учителів початкових класів

19 серпня 2019 року на базі Комунального закладу «Близнюківський ліцей» Близнюківської районної ради Харківської області» розпочалися тренінги з підвищення кваліфікації учителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової освіти та заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи в початкових класах у 2020/2021 навчальному році за темою «Особливості організації  освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти».

09:41 20.08.2019

6 серпня 2019 року продовжено огляд закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до роботи в у 2019/2020 навчальному році

Сьогодні 6 серпня 2019 року відповідно до розпорядження голови Близнюківської районної державної адміністрації №107 від 04 липня 2019 року та з метою встановлення рівня готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до роботи в у 2019/2020 навчальному році було продовжено огляд закладів освіти. Відповідно до  розпорядження було відвідано Алісівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новонадеждинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Острівщинську та Бурбулатівську філії КЗ «Близнюківський ліцей» та перевірено стан готовності закладів дошкільної освіти на відповідних територіях. За результатами контрольного об’їзду було встановлено, що всі заклади освіти практично на 100% готові до початку нового навчального року.

16:18 06.08.2019

5 серпня 2019 року було розпочато огляд закладів освіти

Сьогодні 5 серпня 2019 року відповідно до розпорядження голови Близнюківської районної державної адміністрації №107 від 04 липня 2019 року та з метою встановлення рівня готовності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району до роботи в у 2019/2020 навчальному році було розпочато огляд закладів освіти.

17:01 05.08.2019

Відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти учням 11 класу Добровільської ЗОШ

29 червня 2019 року відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти учням 11 класу Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради.

13:17 30.06.2019

У Близнюківському ДНЗ (я -с) №2 «Сонечко» була проведена розвага «Супертатусь»

21 червня 2019 року у Близнюківському ДНЗ (я -с) №2 «Сонечко» була проведена розвага «Супертатусь». Тата із задоволенням взяли участь у цікавих конкурсах, дітки підготували для них концертні номери. За участь у розвазі тата отримали медалі.

16:47 21.06.2019

До Близнюківського  ДНЗ (я-с) №2 «Сонечко» завітали вихованці дитячого театрального колективу «Аншлаг» Близнюківського РБК

07 червня 2019 року до Близнюківського ДНЗ (я-с)  №2 «Сонечко» завітали вихованці дитячого театрального колективу «Аншлаг» Близнюківського РБК під керівництвом Горбаня В.В. з виставою за мотивами української народної казки «Рукавичка».

21:49 12.06.2019