Розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

21 травня 2019 року розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні 49 випускників закладів загальної середньої освіти району беруть участь у тестуванні з математики, яке проводиться у Лозівському навчально-виховному комплексі «загальноосвітній навчальний заклад-ліцей» №4. Випускників супроводжують до пунктів тестування та у зворотньому напрямку відповідальні особи закладів загальної середньої освіти, представники поліції та медичні працівники.

09:41 22.05.2019

Здобувачі освіти Самійлівського ліцею відзначили День вишиванки – свято національної єдності

16 травня 2019 року здобувачі освіти Самійлівського ліцею відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

17:01 21.05.2019

Вишиванка – символ української душі. А коли мова йде  про дитячі душі – вона завмирає. Учні 1-11 класів Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів відсвяткували світлий і теплий День вишиванки.

19:08 16.05.2019

«Сонечко» - у вишиванці»

Сьогодні, 16 травня 2019 року, у Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 «Сонечко» пройшла розвага «Сонечко» - у вишиванці» присвячена Дню вишиванки.

19:01 16.05.2019

Флешмоб «Тризуб гуртує» в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Не перший рік в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку”. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і  учнів різних класів.

18:59 16.05.2019

День Європи в Уплатнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

День Європи Україна буде відзначати 18 травня, в Уплатнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства.

18:47 16.05.2019

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів до 170-річниці від дня народження Панаса Мирного проведено заходи

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів до 170-річниці від дня народження Панаса Мирного учителями української мови та літератури Чкирьою Л.В. було проведено наступні заходи: усний журнал «Панас Мирний. Життєвий та творчий шлях. Загальна характеристика.» (8 клас, 45 хвилин); літературна світлиця «Згадаймо сторінками роману «Хіба ревуть воли , як ясла повні?»» (11 клас, 45 хвилин); організовано перегляд презентації про життя та творчість українського письменника Панаса Мирного.

18:45 16.05.2019

На базі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла зустріч на тему «Права та обов’язки дітей»

15 травня 2019 року на базі Добровільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла зустріч з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О., начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА Макаровою Н.Б. та інспектором Близнюківського РС філії ДУ «Центру пробацій в х/о» ст. лейтенантом внутрішньої служби Соловйов Ю.А. на тему «Права та обов’язки дітей».

16:10 15.05.2019