ЦІКАВО ПРО КОСМОС

12 квітня 2018 року у Криштопівському закладі дошкільної освіти було проведено захід до Дня космонавтики. Метою заходу було розширити уявлення дітей про космос, планети Сонячної системи, Місяць, закріпити знання про професії пов′язані із вивченням космосу, збагатити словник дошкільнят термінами космічної галузі.

21:26 18.04.2018

У Добровільській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено бесіди «Правила безпечної поведінки на воді та біля води»

Протягом свого життя кожна людина багато разів буває біля води, купаючись у години відпочинку, переправляючись через ріки та озера тощо. Адже свіже повітря, сонячні промені, купання і плавання зміцнюють здоров’я, роблять нас бадьорими, сильними і загартованими.

13:56 17.04.2018

У Садовському ДНЗ (ясла-садок) "Веселка" пройшла розвага “Великдень, Великдень – веснянеє свято“

13 квітня 2018 року на честь свята Великодня у Садовському ДНЗ (ясла-садок) "Веселка"  пройшла розвага “Великдень, Великдень – веснянеє свято“. Метою розваги було створення в дошкільному закладі святкової та радісної атмосфери,  формування у дітей ціннісного ставлення до звичаїв та традицій. Під час розваги діти отримали позитивні емоції, радість, проявили свої артистичні вміння та навички. У садочку панували відчуття миру, щастя, злагоди та добра. Малят пригостили смачними пасочками.

13:17 16.04.2018

Відеоролик з протидії торгівлі людьми

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №111, Міністерством соціальної політики України виготовлено відеоролик з протидії торгівлі людьми, який має статус соціальної реклами під назвою "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення" (ПЕРЕГЛЯНУТИ).

08:47 16.04.2018

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ БЛИЗНЮІВЩИНИ

13 квітня 2018 року у Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося святкування 95 - річного ювілею з дня створення Близнюківського району.

22:15 15.04.2018

Акція "За чисте довкілля"

13 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії пройшов суботник. Учні, вчителі та працівники філії взяли активну участь у проведенні щорічної акції "За чисте довкілля".

16:31 14.04.2018

Урок-екскурсія «Люби і знай свій рідний край» у Бурбулатівській філії

13 квітня 2018 року в Бурбулатівській філії з нагоди 95-річчя створення Близнюківського району було проведено виховний захід у формі уроку-екскурсії під гаслом «Люби і знай свій рідний край!». Учитель історії Білик Т.М. та учні-екскурсоводи Андрєєва Карина і Левченко Карина ознайомили присутніх з історією створення Близнюківського району від найдавніших років до сучасності. Бібліотекар Завгородня І.М. розповіла про перших жінок-трактористок колгоспу « Червоний орач», про Бурбулатівський заповідник. А завершився захід власним віршем учителя української мови, поетеси Петрової Н.П. «Близнюківщині». Учні з інтересом розглядали експонати шкільного краєзнавчого куточку.

16:27 14.04.2018

В Добровільській школі було проведено єдиний урок присвячений 95-й річниці створення Близнюківського району

11 квітня 2018 року в Добровільській школі було проведено єдиний урок з образотворчого мистецтва у 5-7 класах, присвячений 95 – річниці створення Близнюківського району на тему «Яка красива та квітуча, Близнюківщина моя!», який провела вчитель Курінна Олена Олександрівна. У своїх роботах учні зобразили всі мальовничі пейзажі нашого краю: «Безкраї поля пшениці», «Вишневий садок», «Приліт лелек», «Багаті врожаї», «Добрі люди» і багато ін. Дитячі малюнки наповнені яскравими фарбами, веселим настроєм та любов’ю до рідного краю. З найкращих робіт організовано виставку.

10:08 13.04.2018

В Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 "Сонечко" відбулася розвага "Великоднє свято"

В Близнюківському ДНЗ (я-с) №2 "Сонечко" напередодні свята була проведена Великодня виставка "Умілі рученята". 10 квітня 2018 року відбулася розвага "Великоднє свято", під час якої діти разом з вихователями згадали традиції українського народу (пісні, ігри, хороводи, приказки, народні звичаї і ін.).

22:05 10.04.2018