ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО

Напередодні світлого Великодня вихованці Криштопівського закладу дошкільної освіти ось так гарно прикрасили гілочку об′ємними паперовими писанками.

19:32 05.04.2018

Наказ №112 від 04.04.2018 р. "Про проведення конкурсного відбору керівників закладів загальної середньої освіти Близнюківського району у травні 2018 року" та оголошення про проведення конкурсного відбору керівників Лукашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області, Софіївської Першої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області.

15:11 05.04.2018

Вихованці Новонадеждинського ДНЗ дотримуються традицій своїх предків

Вихованці Новонадеждинського ДНЗ (ясла-садок) дотримуються традицій своїх предків. Сьогодні в чистий четвер 5.04.2018 року діти поглибили свої знання  про види великодніх яєць. А саме фарбували яйця природніми фарбами - в цибулинні. Вихователь Татарченко А.В. розвиває в своїх вихованців інтерес до самобутнього мистецтва української писанки, інтерес до традицій та звичаїв українського народу,виховує поважне ставлення до народних традицій.

14:38 05.04.2018

У Криштопівському ліцеї продовжується тиждень дитячо-юнацької книги

У Криштопівському ліцеї продовжується тиждень дитячо-юнацької книги. Між командами «Ведмедик» та «Герої в масках» відбулася  дружня зустріч, яка визначила кмітливість  конкурсантів у 3-4 класах. «Герої в масках» виявились  більш  веселими та кмітливими.

14:34 05.04.2018

В Уплатнівському ДНЗ проведено інтегроване заняття «Розмалюємо писанку»

04 квітня 2018 року в Уплатнівському ДНЗ (ясла – садок) з дітьми дошкільного віку проведено інтегроване заняття «Розмалюємо писанку», під час якого вихованці поглибили  знання про давнє християнське свято –Великдень та народні традиції його святкування, про різновиди писанок та виготовили свої писанки.

13:39 04.04.2018

В Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений захід, присвячений 100 - річчю від дня народження О.Т. Гончара

3 квітня 2018 року в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений захід – літературний портрет «Зорюй моє слово над чорним та сірим», присвячений 100 - річчю від дня народження О.Т. Гончара.

01:01 04.04.2018