День народження Тараса Григоровича Шевченка у Самійлівській школі

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

18:29 12.03.2018

в Близнюківській школі відбулося урочисте вручення учням 11-х класів індивідуальних конвертів із сертифікатами для проходження ЗНО

26 лютого 2018 року в Близнюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте вручення учням 11-х класів індивідуальних конвертів із сертифікатами для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

11:18 05.03.2018

Турнір Karazin Business Challenge

24 лютого 2018 року учні 11 – А класу разом з класним керівником Палагутою В. В. та вчителем економіки Ляпкало Є. Г. відвідали Каразінську школу бізнесу, щоб позмагатися у вирішенні кейсів на турнірі Karazin Business Challenge.

10:52 05.03.2018

ЗНО-2018 у Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів

28 лютого 2018 року випускники 11 класу Верхньосамарської ЗОШ І-ІІІ ст.  отримали індивідуальні конверти із сертифікатами для проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2018. Бажаємо їм усім успішно скласти ЗНО та вступити до омріяних закладів навчання!!!

09:26 28.02.2018

На базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів завершилась І очна сесія навчання-тренінгу педагогів Близнюківського району, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році

В суботу, 24 лютого 2018 року, на базі Близнюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів завершилась І очна сесія навчання-тренінгу педагогів Близнюківського району, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році. Педагоги розглядали питання нової професійної ролі учителя в умовах освітніх змін, основні підходи в освітньому процесі, впровадження інтегрованого навчання, формування міжпредметних компетенцій учня у процесі тематичного навчання, створення сприятливого освітнього середовища для успішного навчання майбутніх першокласників.

09:41 26.02.2018

УСІ ПРАЦІВНИКИ КРИШТОПІВСЬКОГО ДНЗ ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ У ВИХОВАННІ, РОЗВИТКУ І НАВЧАННІ ДОШКІЛЬНЯТ

Доки старші діти на занятті виготовляли аплікацію "Веселі пінгвіни", завгосп Білоус Т.Л. виготовила солоне тісто і разом із кухарем Лукавченко Н.А. цікаво і корисно провели час із дітьми ясельного віку. Згодом до "солоного ліплення" долучились всі діти, як результат - розвивалась дрібна моторика рук і всі отримали позитивні емоції.

17:34 25.02.2018